اخبار و مقالات

مزایای کفپوش پارکینگ اپوکسی در ساختمان‌های تجاری

3150556 درب گستر نوین

شرکت دانش بنیان ماناپلیمر اقدام به تولید کفپوش اپوکسی پارکینگ کرده است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این کفپوش در ابتدای امر حالت مایع دارد ولی بعد از اجرا در پارکینگ، حالت جامد پیدا می‌کند و بسیار سخت می‌شود. از این کفپوش می‌توان در مجتمع‌های تجاری، مسکونی و مراکز خرید بهره برد. کفپوش اپوکسی تولید شرکت دانش بنیان ماناپلیمر نسبت به تردد وسایل نقلیه بسیار مقاوم بوده و بی درز و آب بند است. از این رو هزینه نگه‌داری آن نسبت به سنگ و بتن بسیار کمتر است و به راحتی تمیز می‌شود.

کفپوش اپوکسی پارکینگ مزایای متعددی نسبت به سنگ و بتن دارد. یکی از مزایای مهم این کفپوش‌ها قابلیت خط کشی، علامت‌گزاری و شماره‌گزاری آن است. به این ترتیب می‌توان محل عبور و مرور وسایل نقلیه را در پارکینگ های تجاری و مراکز خرید نمایش داد.

کفپوش پارکینگ کاملاً بدون درز و ترک است و ظاهری یکنواخت ارائه می‌دهد. یکپارچگی و عدم وجود درز باعث می‌شود آلودگی‌ها روی آن تجمع نکنند. به عنوان مثال تصور کنید یک خودرو روغن ریزی دارد، اگر کف پارکینگ بتن باشد روغن در آن نفوذ می‌کند و شستشوی آن بسیار سخت می‌شود ولی کفپوش اپوکسی نسبت به روغن و آلودگی های مشابه بسیار مقاوم است. به بیان دیگر روغن هرگز در آن نفوذ نمی کند و به راحتی می‌توان آن را تمیز کرد.

3150556 درب گستر نوین

یک برتری بسیار مهم کفپوش اپوکسی پارکینگ ضخامت اجرایی پایین آن است. این عامل باعث می‌شود مهندسین عمران دغدغه کمتری جهت ارتفاع سقف داشته باشند. کفپوش‌های اپوکسی حداکثر ۳ میلی‌متر ضخامت دارند. این موضوع باعث می‌شود در هر متر مربع، بار مرده بسیار کمی به ساختمان تحمیل شود.

کفپوش اپوکسی نه تنها ظاهری مدرن و تمیز به ارمغان می آورد بلکه مقاومت و عمر بسیار بالایی دارد. هزینه این کفپوش‌ها در بسیاری از موارد کمتر از سنگ است. این کفپوش‌ها را می‌توان در سه نوع اجرا کرد. سطح صیقلی، سطح پوست پرتغالی و سطح سیلیس‌پاش. سطح صیقلی کاملاً صاف بوده و بسیار چشم نواز است. سطح پوست پرتغالی جهت کاهش انعکاس نور استفاده می‌گردد. در سطوح شیب‌دار و رمپ‌ها عموماً کفپوش پارکینگ را به صورت سیلیس‌پاش اجرا می‌کند تا اصطکاک افزایش یابد.

شرکت دانش بنیان ماناپلیمر با بیش از ۱۱ سال سابقه و اجرای بیش از ۲۰۰ پروژه موفق در سرتاسر ایران، آمادگی خود را جهت تولید و اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ را اعلام می‌دارد.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4637647

منبع خبر: خبر گزاری مهر

آرشیو مقالات ؛ ساختمان ، معماری و آهنگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *